PŘEMYSLOVSKÁ 1939/28, PRAHA 3    +420 246 090 246

Staňte se realitním makléřem v RubyReal

Nasměrujte Vaši kariéru správným směrem a staňte se makléřem v RUBY Real. Spokojenost našich makléřů je pro nás klíčová, právě oni jsou nositelem úspěchu celé společnosti. Staňte se součástí největší realitní sítě a nejznámější realitní značky.

Naučíme Vás dělat realitní obchod s dlouhodobou vizí, tedy nikoli se zaměřením na jednotlivé transakce, ale na budování dlouhodobých vztahů s Vašimi klienty. Naše tréninky a školení jsou zaměřeny na způsoby péče o klienta, tvorbu sféry vlivu a budování referenčního byznysu.
Vstupní školení v rozsahu 3 dnů, kde se naučíte základy realitní profese, je zdarma.

Využijte možnost spolupráce s kterýmkoli z makléřů CENTURY 21 v ČR i ve světě. Díky nastavenému procesu spolupráce se našim makléřům výrazně zvedá počet dokončených transakcí.

S prací makléře u nás získáváte ještě mnohem více:

Inspirujte se příběhy našich makléřů

Máte předpoklady pro práci makléře?

 • Jste komunikativní?
 • Rádi se stýkáte s lidi?
 • Máte energii a chcete růst?
 • Stereotypní práce není nic pro Vás?
 • Celodenní sedavá práce Vás neláká?

Nezáleží na Vašem věku, zda máte, či nemáte diplom, ani zda jste maminka na mateřské, čerstvý absolvent nebo zkušený manažer. Stačí jen chtít a my už z Vás schopného makléře uděláme. Budete se učit od těch nejlepších v oboru.

Velmi dobře si uvědomujeme, že kvalitní tým pracovníků je pilířem každé úspěšné společnosti. Dobrý vztah mezi makléřem a klientem je klíčový pro zdárné dokončení realitní transakce. Proto se snažíme vytvářet všem spolupracovníkům skvělé zázemí a prostředí pro práci.

Další výhody kariéry makléře

Kariéra realitního makléře může být v naší společnosti obohacující a vzrušující. Pro lidi s vysokou motivací a chutí dosahovat vlastních cílů a být úspěšný v naší společnosti je správná volba.

Systém školení CENTURY 21 Vám ukáže ověřenou cestu náboru nemovitostí a klientů, marketingových plánů, prodejních technik a další způsoby využívání nástrojů v realitním obchodě.

  Mezinárodní referenční systém CENTURY 21 umožňuje makléřům odesílat a přijímat doporučení 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
  Marketingový tým se maximálně soustředí na zvyšování povědomí klientů o značce CENTURY 21 a vytváří účinné strategie pro naše makléře.
  Intranet je ucelený zdroj informací poskytující snadný přístup ke všem nástrojům, programům a systémům, které Vám pomohou upevnit Vaše postavení v realitním trhu.
  Ať už jste začínající makléř nebo přicházíte z jiného oboru, dáváme Vám svobodu a flexibilitu stanovit si vlastní tempo.

Kontaktujte nás

Skvělým a úspěšným makléřem se může stát opravdu každý. Stačí Vaše odhodlání a o zbytek se
postaráme my. Kontaktujte nás a udělejte první krok na cestě za Vaší profesionální kariérou makléře.