PŘEMYSLOVSKÁ 1939/28, PRAHA 3    +420 246 090 246

Jak jsme si vedli v loňském roce - 2018

Úspěchy komerčního oddělení 2018

11.03.2019

Rok 2018 byl nejúspěšnějším rokem v historii našeho komerčního oddělení. 

Rok 2018 byl bezpochyby nejúspěšnějším rokem v historii našeho komerčního oddělení.

Nájemní smlouvy na téměř 12 tisíc metrů čtverečních pronajatých komečních prostor, které podepsalo celkem 20 klientů, je důkazem toho, že i s poměrně malým týmem profesionálů se dá dosáhnout vylkých výsledků.

X

Naším největším klientem se stala společnost HB Reavis s jejich projektem HubHub. Jejich požadavek na moderní, sdílené kanceláře vhodné pro jednotlivce, větší týmy i celé společnosti splnily pražské budovy Palác ARA a Na příkopě 14, kde HubHub získal celkem 6 250 m2 kanceláří. Právě coworkingové prostory se staly v loňském roce novým trendem současnosti.

Na druhé straně naším nejmenším, ale neméně důležitým klientem se v loňském roce stala společnost Šťavnato, které jsme pomohli nalézt prostory pro 25metrový obchod s fresh šťávami.

X

Minulý rok, jsme se utvrdili v tom, že jsme opravdu schopni uspokojit přání a požadavky velkých i malých klientů, nehledě na to, zda jste malá společnost, který pro své podnikání hledá několik desítek metrů čtverečních, nebo gigant na trhu sdílených kanceláří, který potřebuje tisíce metrů čtverečních kancelářské plochy. Všem našim klientům zajišťujeme veškerý komfort a servis.

O velikosti úspěchu našeho týmu vypovídá i ocenění na březnovém vyhlášení nejlepších makléřů a obchodních týmů v takové realitní síti jako je Century 21, kde jsme byli vyhlášeni jako 3. nejúspěšnější obchodní tým roku a Veronika Mrázková se umístila na nejvyšší příčce mezi všemi makléři v celé České republice.

X

Nepovažujeme se za pouhého zprostředkovatele, ale za obchodního partnera, který Vás doprovodí při hledání komerční nemovitosti na míru Vašemu podnikatelskému záměru, zajistí veškerý právní servis, pomůže s návehem, rozložením či designem kanceláří. 

Pokud i Vy potřebujete pomoc při hledání nových kancelářských či obchodních prostor, můžete nás kontaktovat zde. Jsme Vám plně k dispozici.